ALA

DWIE TAKIE ŚWIĄTECZNE LISTY, które odmienią grudzień!

By Asia - grudnia 06, 2020

Świąteczny planner; święta, świąteczne porządki, boże narodzenie, prezenty, prezentownik, merry christmas, świąteczne planowanie, lista zakupów, do druku


DWIE TAKIE ŚWIĄTECZNE LISTY, które odmienią grudzień! 

Z czym kojarzą się święta? Z jednej strony z ciepłem, radością i magicznym czasem a z drugiej strony z chaosem i masą obowiązków przed całym tym wydarzeniem. Przygotowując się próbujemy wszystko zapamiętać i zapychamy swoją "pamięć RAM" powtarzaniem w kółko co, kiedy i jak. Czasami próbujemy się ratować różnymi zapiskami, poleceniami pt. "przypomnij mi o/ pamiętaj o", ale często to i tak na nic, gdy ktoś zapomni lub zgubi się karteczkę. 

Na rynku zaczęły się pojawiać świąteczne planery, czy też kalendarze adwentowe w stylu "have to do". Zaczęłam je przeglądać w listopadzie z myślą o uporządkowaniu tego czasu i wykorzystywaniu go na maksa, ALE... takie plannery były dla mnie za mało elastyczne do moich potrzeb. 

Dlatego razem z Alą stworzyłyśmy dwie takie świąteczne listy, które są UNIWERSALNE. Każdy sam tworzy listę osób, którym chce kupić czy zrobić prezent. Każdy sam decyduje jak dużo chce udekorować, co upiec i... sam tworzy tę swoją świąteczną checklistę!

to do list; swiateczny planner; swieta; boze narodzenie; święta; merry christmas; świąteczne porządki


Dwie takie świąteczne listy to: ŚWIĄTECZNA LISTA ZAKUPÓW i ŚWIĄTECZNA LISTA ZADAŃ!

Świąteczną listę zakupów możesz zawsze zabrać ze sobą i skupić się w tym momencie tylko na zakupach, bez czytania i myślenia o tym, co masz do zrobienia w domu - dzięki czemu, zakupy będą przyjemniejsze i przede wszystkim sprawniejsze! Lista dzieli się na grupy zakupów, dzięki czemu nie umknie nic na danym dziale czy też w danym sklepie.

Świąteczna lista zadań również podzielona jest na grupy a w dodatku precyzuje je w taki sposób, by nie zagubić się w swoich planach, gdy czas zacznie się "kurczyć". Co więcej jest też rubryczka na własne sposoby celebrowania tego czasu, by grudzień nie kręcił się tylko wokół obowiązków :).

Jak skorzystać ze świątecznych list? 
to do list; swiateczny planner; swieta; boze narodzenie; święta; merry christmas; świąteczne porządki


Wystarczy kliknąć w poniższe linki, pobrać listy, wydrukować i dopasować do swoich planów! 🎁

Możecie sprawić nam radość robiąc zdjęcia swoich list i oznaczając nas na instagramie @dwietakiecom 💖. 

Świąteczna lista zakupów: KLIKNIJ BY POBRAĆ!
Świąteczna lista zadań: KLIKNIJ BY POBRAĆ! 

Pobieramy w taki sposób: Mikołajkowe buziaki, Asia i Ala.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze